O mnie

Izabella Małkiewicz - coach

Izabella Małkiewicz

Jestem coachem ACC ICF, trenerem kompetencji miękkich, pedagogiem, socjoterapeutą i polonistą, i wielką pasjonatką pomagania ludziom w podróży przez życie.
Dla mnie życie to przygoda jedyna w swoim rodzaju,ale też mam świadomość, że każdy błąd kosztuje czasami stratę czasu, czasami stratę dóbr, ale najczęściej utratę siebie.

Coaching to podróż w głąb siebie, podczas której zaczynamy akceptować własne wybory, odkrywamy ukryte talenty, zmieniamy porażkę w doświadczenie, a przekonania-w siłę działania.
Coach jest towarzyszem tej podróży – nie ocenia, nie narzuca swojej woli ani rad,ale posiada liczne narzędzia, dzięki którym ta podróż stanie się fascynująca i efektywna….

Drogi Gościu, bardzo mi miło, że zajrzałeś do mnie i proszę – zostaw jakiś ślad swojej obecności. Jeśli polubiłeś – skomentuj, zalajkuj 🙂 niech inni też mają szansę znaleźć to miejsce. Jeśli chcesz skorzystać z pracy ze mną, to zapraszam do kontaktu – oferuję szeroki wachlarz usług coachingowych i trenerskich – nauczę Cię technik zarządzania sobą, swoją energią, emocjami, zmianą, wesprę Twój rozwój osobisty i biznesowy.